| VrRos80 a întrebat:

De la ce vârstă ar trebui sa îți cauți de lucru?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce termini liceul sau facultatea, cand te simti pregatit.

| johnnny123 a răspuns:

Parcă spuneai că ai 19 ani, ai terminat liceul, dar nu vrei să faci facultate pentru că este o pierdere de vreme.

În cazul tău, trebuia să-ți cauți de lucru din momentul în care ai terminat liceul și ai decis că nu mai vrei să studiezi nimic mai departe.

| sierra1 a răspuns:

In general, după școală. Tu in ce poziție te afli?

| MachesAdi a răspuns:

Cat mai curand posibil. Daca poti part time la liceu at. e perfect. Da, nici sa nu iti neglijezi studiile happy

| Anamaria9916 a răspuns:

După terminarea studiilor ( facultate, liceu, cursuri.) asta dacă nu cumva ai moștenit o avere enormă, atunci poți să mai stai laughing

| haileewatson a răspuns:

Din liceu, ca sa ai proprii tai bani de buzunar.

Bula
| Bula a răspuns:

Cand nu ai o sursa constanta de bani asigurat.

| Frank51 a răspuns:

Unii încep de la 14 ani, alții de la 30, depinde ce dorești tu să faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand are chef muschiul tau., eu zic sa mai stai ca te trezesti dimineata urattt frigg program 8 ore wec. bine acum eu is cel mai mare trantor in viata ma intretin cu only sti ce zic?

| francesca6728 a răspuns:

Salut, daca ai terminat liceul si nu vrei sa mergi la facultatea atunci ar cam trebui sa iti cauti de munca, daca esti la facultate, ai putea sa lucrezi si part-time, sa te poti intretine cat de cat.
Deci, depinde foarte mult de ceea ce vrei tu sa faci si daca te simti pregatit sa lucrezi, nu cred ca este o varsta anume de la care ar trebui sa incepi sa lucrezi.

| UserNameLost a răspuns:

De la vârsta când îți dorești să realizezi ceva în viață.