| mgtow a întrebat:

De multe ori ma gandesc ca viata e plictisitoare fara rost. Nici chef de viata nu am atunci si asta se datoreaza din cauza mediului in care lucrez banuiesc, in primul an nu am avut treaba si acum de cand s-a schimbat conducerea firmei au innebunit coordonatorii de rute care mi le organizeaza. E o idee buna sa bag o scrisoare anonima sau email la firma ca sa nu mai sara calu si sa-si educe odraslele?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nu,nu este. Adresează te personal. Fii asumat! Lipsa chefului de viata nu are treaba cu serviciul cat are cu viața privată. Depresia este o boala si se trateaza.

| EneCristian a răspuns:

Esti sofer nu? pai aduna si tu colegii ca doar nu doar tu ai problema asta si da incerca ideea cu email-ul recomand in timpul liber pe care il ai sa iti gasesti un hobby sa piperezi viata. daca nu ai timp ei bine incearca sa faci incontinuu lucruri noi chiar si lucruri mici si da rezolva problema cu serviciul.

| Cristine9595 a răspuns:

Daca ai prieteni, iesi
la un suc, socializeaza, si in timpul liber fa lucrurile care iti plac.