| YTBDrawingBase a întrebat:

De unde gasesti inspiratie pentru noi articole pentru blogul tau? [care este nucleul tau, motivatia] 10x.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Eu apreciez blogurile care sunt scrise din proprie experienta adica daca tot scrii acolo ma sfatuiesti sau imi povestesti sa fie ceva real nu pe auzite.Ai putea sa te lasi inspirat de starea ta de spirit de lucrurile la care te gandesti si starea care ti-o da acel gand

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Ma uit la Mireasa pentru blogul meu

| Adiadictie a răspuns:

Financiara.

| Norisor_Ruxandra_2000 a răspuns:

Foloseste ceva din viata personala sau inspirate din modul de gandire a altora, acum depinde si despre ce este blogul tau