| DaNuTzU2013 a întrebat:

De unde imi pot cumpara o carte speciala pentru magie? Adica as vrea sa ma interesez.Chiar as vrea sa ma apuc de chestii magice. Vreau link!

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Magie sau iluzionism? Carti despre iluzionism sunt destul de multe, dar daca vrei una buna despre magie este putin mai complicat, sunt greu de gasit si foarte scumpe cele bune.

| jeffdragos a răspuns:

Nu exista magie, doar trucuri ieftine
dar acele trucuri le poti invata depe youtube in general.
bafta

| SoulOnFire a răspuns:

La biblioteca

| FightForYourself a răspuns:

Nu exista o,, carte speciala pentru magie'' trucurile le poti invata de pe internet cel mai simplu de pe youtube!