| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Dece este facultatea de arhitectura atat de grea?(asa am auzit).thinking

5 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Pentru ca poate!

| Shatteredx a răspuns:

Pentru ca asa a facut-o maica-sa, grea!

| Clauvdgg a răspuns:

Trebuie sa ai talent la desen si imaginatie.
Si sa fi inteligent!winking

| Quanah a răspuns:

Si ai auzit bine. Multe proiecte, planuri, schite etc. Multe lucruri marunte pe care trebuie sa le stii, geometrie la greu, matematica cat de cat. Nu ti-as recomanda arhitectura, cu toate ca se castiga bine. Mai bine ai alege ingineria, este mult mai usor si se castiga binisor happy

| AlexandruChiser a răspuns:

Pentru ca au mult de muncit, machete, proiecte, pierd mult timp, materiia este destul de grea, si multe multe alte motive. Sora mea este la arhitectura in anul 4 happy Si crede-ma ca din ce mi-a zis, e foarte greu. Si mai ales ca se da examen, un examen destul de dificil