| NaturalLl a întrebat:

Deci atunci gand zbori cu avionul ati vazut ca sunt acei oameni care lucreaza ca: pe masina de bagaje, pe acea masina care impinge avionul si pe autocar, care duce pasagerii de la aeroport la avion. Ziceti-mi si mie exact numele joburilor si salariile lor in medie la fiecare. De ex cand bagi CV nu ii zici ca vreau sa fiu pe masina care impinge avionul, zici jobul, de aceea am nevoie de numele acestora si de informatiile despre salarii.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand au joburi disponibile cei de la aeroport le spun si numele, nu e nimic deosebit... majoritatea sunt posturi de sofer, depinde ce categorie. Salariu probabil mic, probabil un pic peste minimul pe economie

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Nu cred ca ai fii multumit sa stai 2-5 ore in frig, iarna, pentru niste bagaje.E mai rau vara.