| alexx_8375 a întrebat:

Deci, ca sa devin jandarm ce trebuie sa am, ce studii, astept raspunsuri.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Minim liceul cu diplomă de bacalaureat (nu are relevanţă profilul).
Găseşti mai multe aici: http://www.jandarmeriaromana.ro/ro/intro.htm
Pa, pa.

| Nastia a răspuns:

Probabil trebuie sa faci liceul militar sau facultatea de politie.

| ◕matza◕ a răspuns:

Liceul...hee hee si sa ai bacul loat si liceul terminat... fundabatting eyelashes

| ◕matza◕ a răspuns:

Aaa si la liceu media la purtare minim 8 big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu trebuie sa fii in primul rand la corp bine facut si trebuie sa ai o inaltime corespunzatoare...tonguetongue

| alexandra112_3908 a răspuns:

Pai ce o sa inveti carte ce altceva!?