| Asteroid a întrebat:

Deci fratilor am nevoie de o inspiratie, cit de putin...ca sunt in stare sa fac dintr-un simplu cuvint o fraza.Lasati un mesaj cu un continut : teme si idee de site-uri, mai bine zis directii, nu stiu cum sa ma exprim corect, va las un exemplu : 1)"site cu tema Jocuri" 2)"Muzica 3)"Poze. astea sunt citeva exemple, as dori ca voi sa continuati aceasta lista cu cele mai interesante/populare teme pentru un site, conteaza rasp tau ! + as vrea sa mai scrieti pe ce site-uri intrati cel mai des, in afara de : social networking, si porno . laughing

1 răspuns:
| yonutzBT a răspuns:

Www.atestateinformatica.ro aici ai cateva exemple de posibile site-uri. Sper ca ti-am fost de ajutor :d