| XxAllyxX a întrebat:

happyDeci in primul rand buna TPU happy Iar apoi vreau sa va intreb ceva. Deci eu vreau sa imi fac un vlog pe youtube despre absolut orice. Dar eu sunt cam mica si mi-e frica ca o sa primesc comentari de tot felul gen:"esti urata" "am piersut 1 min pentru tine pe degeaba" "esti prea mica" esti ciudata" etc. Oare ar trebui sa il fac? si daca il fac ar trebuie singura sau cu mai multe persoana? *Funda*

Răspuns Câştigător
| flytothemoon a răspuns:

Pai, in viata mereu o sa gaseste persoane care nu apreciaza nimic din ce faci asa ca, ingnorai sau, stergele comm-ul. Nu trebuie sa te obresti din drum din cauza "pietrelor". Asa ca bafta happy!