| JoseArmando a întrebat:

Deci, sa va explic situatia vreau sa imi iau permisul de conducere CDE pentru profesionisti, si acol am nevoie de Analize Medicale daca reiese in Analizele Medicale Ca Am Substante Necunoscute Cum, Ar Fii Droguri, Pastile ETC... se mai poate lua permisu de conducere? (sa stiu daca, mai are rost sa ma duc sa platesc bani pentru analize sau nu) FUNDA, celui care imi raspunde corect!

1 răspuns:
| alin1317 a răspuns:

Du-te si da la o scoala auto care sa platesti anizele, sa nu trebuiasca sa mergi sa le faci. Cum am facut si eu