| AndyPeScurt a întrebat:

Deci sunt clasa a12a la mate-info.
As vrea sa dau mai departe la academia de politie.
Am 9 la romana si multi miau zis ca nu pot intra si ca trebuie sa am neaparat 10 e adevarat?
Dau funda

Scuzati greselile gramatica lar scriu repede si sunt pe telefon.

Răspuns Câştigător
| destiny90 a răspuns:

Nu e adevarat, vei da examen de admitere si proba sportiva ELIMINATORIE aici e nebunia cea mai mare trebuie conditie fizica ff buna.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat, important este sa reusesti la admitere.
Singura conditie obligatorie de medie este cea privind media la purtare, nu trebuie sa fie mai mica de 8.

| AndyPeScurt explică:

Am 9 la purtare

| YulyanAlex a răspuns:

Salut Andy, singura conditie impusa de academia de politie in privinta notelor din liceu este aceea ca in timpul liceului sa nu fi avut media la purtare mai putin de 8. FUNDA?**