| toffy a întrebat:

Deci sunt FATA! uraa laughing) va rog dati-mi niste idei cum as putea sa ma imbrac maine (8 martie) ganditi-va ca merg la scoala si totusi trebuie sa fiu decenta happy

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Scoala nu e un loc unde sa faci parada modei, asa ca imbraca-te cat mai simplu, cat mai obisnuit, ca in orice zi.

7 răspunsuri:
| adytzukrose a răspuns:

Normal.adica asa cum te imbraci de obicei...adaugi un martisor dragut.si gata pentru scoala

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum ar trebui sa te imbraci? cu ceva special pnt tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca esti fata esti proasta... clar... ia-ti o fusta mini pantofi cu tocuri, bluze scurte si o frezuara deaiai stechera de emo si in final arati ca o curva laughing

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Da e destul de speciala ziua de 8 martie, dar fiind scoala nu stiu cu ce te-ai putea imbraca, totusi hai sa incercam

http://www.bizoo.ro/img/%7B**%7D/img360/sale/57171_1196069249.jpg - panataloni
http://img.envy.ro/img/products_watermark/266x400_6653-bluza-luca.jpg - ceva de genu dar camsa sa fie alba si plovarsaul negru :D
http://adelle.files.wordpress.com/2008/01/botine-forever-mine.jpg - pe negru

bine imi dau seama ca nu poti sa achizionezi astea pana maine :)) dar sunt ca sa iti formezi tu o idee, succes maine la scoala;)

| Barbie a răspuns:

Ce bucurie pe tine ca esti fatalaughingrolling on the floor Ia-ti niste pantaloni din saten daca ai sunt forte eleganti si arata si bine, o camasa draguta si ceva tocuri beleawinking

| aiam a răspuns:

Clar cine eşti daca scrii aşa întrebari la carieră
şi pe opt martie vaşeta nu se învaţă