| AlexandrulS a întrebat:

Deci. vreau sa stiu si eu pentru a ajunge in f3 f2 f1. care este inceputul pentru o astfel de cariara? Adica stiu ca majoritatea incep cu kart-ul si. este deja mult daca incep la 17 ani? Spuneti-mi mai multe informatii

2 răspunsuri:
| mariusiliin a răspuns:

Prea tarziu.Trebuia sa incepi undeva la varsta de 6-7 ani.

| AlexandrulS explică (pentru mariusiliin):

Prea tarziu in ce sens? Ca este vreo limita la varsta sau cum. ca nu inteleg. Tot ce am citit pe net am vazut ca majoritatea se apuca pana in 10 ani dar la fel de repede termina pentru ca sunt costuri extrem de mari. Deci?