| RuoXin a întrebat:

Descrie o zi din viata ta. De dimineata pana seara.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Si cum am putea face asta? unii ti-ar putea scrie un singur rand iar altii cateva pagini

Daca aceasta intrebare vine intr-un context al genului "teme pentru scoala, teme pentru acasa sau orice fel de statistica" contravine insa Regulamentului TPU!
happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mă trezesc, beau cafea, muncesc, mănânc, mă culc

| Lukasssz a răspuns:

Mă trezesc,mănânc,mă duc la muncă, mănânc in pauza, revin la munca, ajung acasă, mănânc mă joc pe calculator

| siriusblack98 a răspuns:

Ma trezesc, muncesc, mananc, ma culc. Au dublat in limba romana, zone studio Oradea.