| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Din 2019 as vrea sa ma apuc de YouTube. Vreau sa postez chestii amuzante. Însă ma simt putin descurajata pentru ca deja avem asa zișii "iubiti" vloggeri in România si nu stiu cat de cunoscuta as mai deveni si eu. Ma simt cam in plus. Voi ce ziceți?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu conținut de calitate și multa munca nu ai sa fii în plus, îți obții și tu publicul tău în câțiva ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai uitati la cacaturile alea happy
Nimic nu e ceea ce pare pe Youtube happy
Zi-mi un singur vlogger din Romania, care a tras semnale de alarma pentru o cauza, ca hiv, cancer, si sa abordeze un subiect serios.
Mai ales cacatu ala de ilie`s vlogs milogu care cerea bani de la copii, sa isi cumpere telefon si sa isi repare casa pe imprumut la banca.
Si-a dat foc singur la casa.
Unul nu e, da-mi exemplu de cineva pe care l-ai putea avea ca idol, din Romania, si care face vlogging.

| IIIshaneIII a răspuns:

Ai dreptate, usor se va plictisi lumea sa se uite LA toate click baiturile pe YouTube, si sa vezi sinucideri in masa de vloggeri atunci!

| Csander a răspuns:

Nu sunt deja o gramada de persoane cu chestii amuzante? Ce ai spune de ceva educativ in schimb?

| Edmonds2342 a răspuns:

Fa-o cat de bine poți, și vei vedea dacă meritawinking

| Notmyaccount a răspuns:

"Mai mult decat ce ai facut regreti ceea ce nu ai facut", asa ca incearca si vezi ce iese. Da tot ce ai mai bun si vei avea rezultate. Cu perseverenta si multa munca nimic nu fa gres! Fii pregatita sa tii pipt hateri-lor, concurentei. Incearca sa abordezi teme de actualitate si nu-i invidia pe vloggerii consacrati. Pana la urma au mincit ca sa ajunga cunoscuti. Vloggingul e mult mai mukt decat ceea ce vedem noi, cei care vizionam clipuri pe Youtube. Munceste pentru visul tau si fa-l realitate. Mult noroc!

| JonnyOfficial a răspuns:

Niciodată nu renunța, la ce vrei sa faci oricum nu ai nimic de pierdut, bine doar niste timp si putinei bănuți de promovari la început, uite eu fac motovlog si nu am asa multi dar ușor ușor voi urca si eu iti las linkul aici www.youtube.com/c/jonnymotovlog

| Benczik_Patrik_2000 a răspuns:

Toti au inceput de la 0.Content bun, n-ai probleme.Dar trebuie sa stii sa editezi etc.