| Sandu_Andrei__E3Du a întrebat:

Din experienta voastra, ce optiune ati recomanda pentru un student in Iasi ce ar putea munci 30-40h pe saptamana:

- Glovo sau Bringo (sau alta aplicatie de livrari mancare) cu masina personala (Golf 5 1.9 tdi)

Sau

- Bolt & Uber cu masina inchiriata (500 lei/sapt chiria masinii)

Ce optiune ar fi mai profitabilă la sfarsit de luna la acest nr. de ore pe Iasi?
*doar pentru cei care au facut bani din optiunile astea si pot da niste cifre obtinute la un astfel de program de munca (40h/ sapt)

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Bolt/Uber.