| AntoniaIoannaa a întrebat:

Doresc sa capat experienta in domeniul jurnalistic, mai precis sunt interesata de site-urile ce cauta voluntari pentru a scrie articole. Daca aveti cunostinta de astfel de platforme online nu evitati sa ma contactati.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| 00catalin0 a răspuns:

Încearcă la digi24

| KodrutZ a răspuns:

Ti-am trimis un PM. Daca ai contul nou pe site mi se pare ca nu te lasa sa imi raspunzi. O sa revin mai incolo cu un mesaj cu datele mele de contact, daca te intereseaza.