| 26538473 a întrebat:

Doresc sa fiu o cintareata dar nu stiu cum sa fac asta visez de mult asa ceva- poate imi dati un sfat.

9 răspunsuri:
| CristiPavel a răspuns:

Cauta pe internet oameni care au aceleasi tendinta ca si tine, cauta sa citesti cat mai multe, cauta sa te dezvolti:
http://castigatimp.com/......rsonala-i/

Cauta sa-ti faci prieteni care au acelasi vis, sa va ajutati reciproc:
http://castigatimp.com/cum-sa-am-prietenii-pe-care-mi-doresc/

| dyonline88 a răspuns:

Ia niste lectii de canto.si prezinta-te la una din emisiunile gen "romanii au talent" sau si mai bine la "vocea romaniei"...si da:fi mai atenta cand scrii.

| M.G.R a răspuns:

In pr rand ca sa fi o "cintareata" invata sa scrii

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru M.G.R):

Aici mai sunt si scolile de vina pentru ca unii profesori agreeaza I din i in mjlocul cuvantului...

| Nolkyz a răspuns (pentru M.G.R):

Asta vroiam si eu sa spun big grin

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Si pentru domnisoara cantareata... Cantaretii se nasc prea putin care devin cantareti muncind. Trebuie sa ai cu adevart talent. Asta daca vrei sa devi cu adevarat cineva. Daca vrei sa fi doar un fass media atunci sunt un sir de pe*li prin care trebuie sa treci si ajungi si acolo.

| jadir a răspuns:

Daca vrei sa ajungi cantareata gen Simona sensual nu trebuie prea multe, daca vrei si ai potential uite aici Alan Dawazhuoma iai exemplu si ai sa ajungi departe, asta numesc eu talent!

| Nolkyz a răspuns:

Aici sunt mai multe variante, vrei sa ajungi vedeta gen inna bla bla sau sa fii cantareata cu adevarat? pentru prima varianta... trebuie sa stii sa te descurci...laughing ca sa nu zic altfel. iar pentru a doua, cu adevarat talent si multa munca.

| annyannya a răspuns:

Poy pentru inceput ai putea lua niste lectii de canto. Iar dupa aceea ai putea sa-ti incerci norocul la show-rile acelea de la TV gen : Romanii au talent, X Factor, Vocea Romaniei. Cu putin noroc visul tau va deveni realitate! :] :* Bafta! >:d<