| SmarandacheCarmen1967 a întrebat:

Doresc un job in functia de sef obiectiv pe domeniul pazei, relatii in domeniu nu am si fara nu prea reusesti, experienta, exista, dar societati care sa angajeze fara nu am gasit, am detinut aceasta functie dar datorita obligatiilor conducerii fata de o alta persoana cu spate am fost data la o parte, problema este ca nu au avut ce sa-mi reproseze, mi-au oferit o alta functie la fel de buna, dispecer centru alarma, dar mie imi place sa alerg si sa colaborez cu oameni, mentionez ca am luat-o de jos, si vreau sa-mi pun un practica experienta, stiti pe cineva care are nevoie de un om in acest domeniu?

1 răspuns:
| petre059 a răspuns:

Pentru Bucuresti incearca la Ares Guard e in sectorul 2 intre Dimitrov si Iancului pe partea stanga, sens inspre Iancului.