| huhaha a întrebat:

Draga TPU am o mare problema(din punctul meu de vedere). Am 16 ani.
S-a intamplat int-o seara la ziua cele-i mai bune prietene. Ea are un frate iar la el a dormit un tip care ei ii place. Cum era beata am dus-o acasa si ea s-a culcat imediat. A vezit fracsu cu tipul ala, iar fracsu s-a culcat. Eu am ramas cu tipul ala iar din vorba in vorba imi facea avansuri si m-am sarutata cu el.
Eu am prieten(de 2 saptamani) si a aflat, din cauza ca eu bateam la ochi facand glume, asta nu conteaza. Pana la urma m-a frecat de cap pana am cazut si i-am recunoscut ca m-am sarutat cu el. Acum el a zis ca nu-i zice cele mai bune prietene dar mi-e frica. Mie nu-mi mai place de el si vreau sa ma despart.
CUM SA MA DESPART DE EL FARA CA SA II SPUNA PRIETENEI MELE CA EU M-AM SARUTAT CU ALA(tipul de care ii place prietenei mele.)? Mentionez ca nu ii pot spune ce s-a intamplat cele mai bune prietene pentru ca s-ar supara foarte tare pe mine si nu ar mai vorbi nicio odata(ea inseamna totul pentru mine).

Scuze daca este foarte lung dar sunt foarte panicata!
DAU FUNDA CELU-I MAI BUN RASPUNS!
MULTUMESC ANTICIPAT! happy

2 răspunsuri:
| olivikkka a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi sa afle de la tine de cit Doamne fereste de la un strain, bafta

| butterfly3 a răspuns:

Pff. incearca sa vorbesti cu prietena ta. sa ii explici ce si cum s-a intamplat. sa speram ca va intelege iar cu prietenul tau. daca te santajeaza nu e bine, cauta o solutie si in privinta lui dar nu fi prea dura. nu te razbuna pe altii pentru greselile tale. numai bine!