| max1122 a întrebat:

După ce fac 5 ani in care acumulez experienta dar fără bac ca mecanic de locomotiva ma pot transfera la metrou? mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cerințe: ~Experiență în domeniu de minim 5 ani - obligatoriu; ~Diploma de calificare (mecanic de locomotivă) - obligatoriu; ~Recunoastere făcută pe relația Craiova-București-Constanța - obligatoriu; ~Abilitatea de a conduce locomotiva în sistem simplificat LDE clasa.
https://s9.ro/1zeb

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ca nu, fara bac nu faci nimic, te poti angaja la kaufland lucrator comercial.