| Delia65delia a întrebat:

După ce termin facultatea de inginerie alimentară mă pot angaja la un laborator pentru a face analize? Cam ce salariu as primi la început?

2 răspunsuri:
| Korkodeln a răspuns:

Da, ai aici niste estimari, depinde mult si daca nu o iei chiar de la full zero si ai mai facut niste practica si internshipuri:

https://www.bestjobs.eu/......alimentare

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti. La laborator lucreaza biologii, nu inginerii alimeantari.
Tu poti lucra in fabrici de mezeluri, de preaparea a carnii, a conservelor de legume si fructe samd.