| Anaaacarolina25 a întrebat:

Dupa ce termin liceul as vrea sa ma fac educatoare ce trebuie sa mai fac pentru a iesi (sunt a-XI-a )
Verisoara mea a facut liceul la Barbu si a facut o facultate bazata pe stiinte ale naturii si acum lucreaza de 4-5 ani la o gradinita de stat
( nu am cum sa o intreb cum a facut deoarece famiile noastre nu vorbesc )

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Liceul pedagogic, daca nu, in facultate faci modulul pedagogic. Si daca familiile voastre nu vorbesc asta inseamna ca nici voi ca verisoare sa nu vorbiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti eleva pe profil Pedagogic nu ai nevoie de facultate, iti sugerez sa cauti pe internet mai multe detalii.