| Clannad a întrebat:

Dupa ce terminati liceul ce veti face?
Ce vreti sa deveniti :S. Eu vreau sa devin Neurochirung:X

Răspuns Câştigător
| MusicisMusic a răspuns:

Hm...Stii,mi-am dat seama ca, hobby-ul meu(karting) nu o sa il fac la nesfarsit asa ca ma pasioneaza foarte mult desenul si ce face tatal meu. O sa merg la Universitatea Los Angeles California, Departamentul Arhitectura/Design Interior. Felicitari pentru meseria pe care ti-ai ales-o.Sa nu asculti de nimeni si sa iti alegi sngura viitorultongue

23 răspunsuri:
| crissti a răspuns:

Ginecolog laughing

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Eu as vrea avocat =p~

| Parintele a răspuns:

Somer? Totusi suntem in Romaniahee hee

| Diva a răspuns:

Medic nutritionist multa bafta in viata iti doresc

| adriangabor92 a răspuns:

Eu fotbalist

| Gizăz a răspuns:

Şi eu voiam sa mă fac astronaut dar nu am ştiut matematică. laughing Sper să pricepi aluzia. laughing Dacă te duce, bravo ţie. Adevărul e aproape mereu departe de idealul nostru. Trebuie să găsim balanţa între ceea ce ne place şi ceea ce ne duce capul să facem plus că trebuie să luăm în considerare şi dacă acel ceva găsit ne umple burta. Mie mi-ar fi plăcut să fac Filosofia şi m-a dus capul pentru asta dar cine mă angaja filozof? Viaţa e grea draga mea, mai bine ţi-ai dori să rămâi micuţă şi fără griji.

| Aenoenienanonim a răspuns:

Eu dupa ce termin liceul... Am de gand sa plec in America, Detroit cu niste prieteni, si o sa facem Colegiul acolo. happy

| MoNsTeR a răspuns:

Politistbig grin

| ßέßέ a răspuns:

Eu vreau sa ma fac musafir! laughing [vorba lu` var`mea :p]

| cornculapte a răspuns:

Psiholog.

| ChristinaO a răspuns:

Pai as vrea sa fac ori conservatorul, ori medicina veterinarabig grindaca nu merge cu nici una, ma mut in provincie si ma apuc de agricultura.

| Xonia a răspuns:

Mostenitoare(sper sa reusesclaughing)

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Avocata.Insa poate ma voi razgandi in timp, sau imi va placea altceva.winking

Bafta!

| rosto a răspuns:

Dupa ce termini liceul nu poti fi neurochirurg nici macar in tarile din lumea a treia, daramite aici. happy Oricum, bafta multa sa intri la ce facultate vrei (medicina se pare). happy

| Anileda a răspuns:

Dentistahappy

| Foxilikkkă a răspuns:

Psiholog scolar, dar sa am si cabinetul meu.

| KatherineSparks a răspuns:

1. Sa plec in strainatate si sa nu ma mai intorc!
2. Si pe mine ma intereseaza aceasta slujba!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Dentista?laughing

| mgtow a răspuns:

Mecanic CFR pe o electica ¬¬

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place informatica...as vrea sa fiu informaticiana sau programatoare...nu am stiut ca ma atrage si ma duce capul la asta pana nu am intrat la liceu, la profil matematica informaticabig grin totusi inca am in vedere si facultatea de arhitectura, cel mai probabil o sa urmez ambele facultati(cea de informatica si cea de arhitectura) dar nu in acelasi timp, consecutivbig grin
bafta si tie in ceea ce vrei sa urmezi:*

| AdelinaC a răspuns:

Medic, probabil ortoped dar mai am timp sa ma gandesc

| virtuallove a răspuns:

Medic legisthappy

| StopTheWar a răspuns:

Eu judecator pentru a termina o data cu toata hotia din tara astahappy