| RobertVali111 a întrebat:

Dupa cum se vede, in Romania exista oameni care ar vrea sa munceasca dar nu prea au pe unde...si va intreb pe voi, oare unde ar putea sa gaseasca un adolescent de 17 ani loc de munca pe timpul verii?

Răspuns Câştigător
| Spitz10 a răspuns:

Pai trebuie sa fie ceva usor...ai pute sa incerci la o brutarie, multi prieteni deai mai mai mari sau angajat la o brutarie ca vanzatori.Ar mai fi si om de serviciu la un supermarket dar dupa mine este putin cam stanjenitor cand vezi vreun prieten de-al tau sua o persoana cunoascuta.Sau ai putea sa icnerci si la constructii, poate gasesti ceva. daca ai noroc poate la o alimentara, dar putin probabil.

2 răspunsuri:
| Ben00 a răspuns:

Alimentatie publica sau constructii. Doar ca trebuie sa ai multa rabdare cu caracterele.