| Andreimat a întrebat:

După luni de zile de munca necalificata,m-am hotarat sa dau la mascati as vrea sa intreb daca sunt bun pentru asta,inaltime 1, 65 greutate 90kile, am vreo sansa sa ajung mascat?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti bun de pus in usa sa nu treaca infractorii. Esti cam „plinut".

| danbnz a răspuns:

Ai sanse daca te pricepi la un sport de contact.
Cam multe kg la inaltimea aia.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai slăbești, căci burta nu o poți masca și te vor recunoaște infractorii după ea.

| Catrice a răspuns:

Ești bun sa te ia mascații laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu la MAI, te poti masca in fiecare an, de halloween. happy

| CarcotasulVesel a răspuns:

Adopti credo-ul mascatilor: "nu-i batuta ca la noi" si te vor primi cu bratele deschise big grin

| debarasator63 a răspuns:

Vezi la criteriul de inaltime parca 1, 70 m. Intreaba la politia capitalei la resurse umane.