| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea vostra, care este mai grea, facultatea de medicina sau facultatea de arhitectura? Si daca stie cineva cati ani se face arhitectura...
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| TheSundărSitaara a răspuns:

După părerea mea, facultatea de medicină e de zece ori mai grea.

Şi, pare-mi-se că se fac vreo şase ani de facultate la arhitectură. Dar dacă te descurci foarte bine, de ce n-ai merge la o astfel de facultate?

Mult succes în ceea ce vei face! O zi bună! happy

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Medicina e cea mai grea. E foarte mult de invatat. Si arhitectura e grea si trebuie sa te chiar pricepi.

| DoarOumbra a răspuns:

Medicina e mult mai grea ca arhitectura deoarece la medicina trebuie sa inveti la greu si dureaza si 6 ani iar dupa aceea trebuie sa dai si rezidentiat.La arhitectura nu prea m-am uitat deoarece nu m-am interesat dar stiu ca medicina e cea mai grea