| Traian342 a întrebat:

După terminarea școlii profesionale de trei ani în turism si alimentație unde as putea sa ma angajez?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu cred ca undeva unde ține de turism si alimentatie. Depinde de ce ai facut in sc profesionala.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bănuiesc că lucrezi ori în bucătărie ( partea gastronimica ), ori ca și chelner?
Deci cam cu meseria asta te alegi, dar poți întreba un profesor, sa te informezi de pe internet sau în funcție de ce ai făcut la practica, orele de teorie de la module.