| edda a întrebat:

Dupa terminarea unor cursiri de coafor, voi putea lucra ca si coafeza sau v-a trebui o perioada sa lucrez ca si ucenic? cat se plateste pentru asa?

3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Intri direct ca coafeza..Salariul este de 300-1500 lei

| GlAmOuRyK a răspuns:

Poti deja lukra ca si kuafeza sigur ca daca ai primit dokumentul care konfirma ca ai succese si ca cursurile au fost insushite de tine personal

| Neah1 a răspuns:

Depinde de noroc. Am o prietena care a terminat cursurile si a gasit undeva sa se angajeze, dar trebuia sa fie ucenica 3 luni, fara plata desigur. Acum, tu poate ai noroc si te angajezi direct.