| lariysa a întrebat:

E adevarat ca in pariu cu viata vlad o inseala pe anca, iar el o violeaza pe ioana

Răspuns Câştigător
| Silvya555 a răspuns:

Nu o violeaza pe ioanaoh go on Da in ep 12 va fi ziua lu vladutzu dragutzu si ori era beat ori drogat planificat de bogdan totu ori i doar tampit si se culca cu una...se zice ca e doris da mnoh big grin

| bl a răspuns (pentru Silvya555):

Am auzit si eu ceva ca nu o violeaza pe ioana, dar stiam ceva de fata aia care a revenit de Paste, dar oricum nu cred ca Vlad ar face asta intentionat, vorba Silvyei, e influentat de cineva!big grin

15 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Nu,dumnezeule rolling on the floor El o va insela pe Anca cu Doris, tipa aia la care se dadea Raphael...Adica cand aveau discutia asta:
Raphael: Auzi Doris, iubirea mea, nu-mi imprumuti si mie putin oglinda asta sa vad cum ne-ar sta impreuna?
Doris: Nu, nu ca se crapa!laughing
Raphael: Arata-mi o harta ca m-am pierdut in ochii astia ai tai atat de frumosi. Taica-tu cu ce se ocupa, sigur e terorist ca tu etsi o bomba ma dragoste! Bomba bombelor, frumoasa frumoaselor!
Cora: Auzi.
Raphael: Ce vrei fa?
Doris: Da tu’ fara "fa" nu poti?
Raphael: Cu tine da, cu asta nu! Zi fa, ce vrei. laughing)

Bogdan ii va pune droguri in bautura lui Vlad si o sa o "violeze"

| paulici09 a răspuns:

Nu

| xoxolavxoxo a răspuns:

Nu nu e adevarat.Nu il cred in stare pe Vladutzu Dragutzu` de asa ceva.In plus se vede ca o iubeste pe Anca. Funda?

| Cezaraa a răspuns:

Nu o violeaza pe Ioana! Bogdan i-a pus lui Vlad droguri in bautura ca sa se razbune pe el pentru ca i-a furat-o pe Anca si Vlad se duce in camera si adoarme si Doris se urca pe el si cand intra Ancuta in camera ea crede ca se intampla ceva intre ei dar de fapt Vlad dormea in caz ca nu ati observat el era foarte confuz cand a vazut-o pe Ancuta intrand in camera totusi Anca nu-l crede si ei se despart dar se vor impaca si la impacare Vlad ii va canta Ancai melodia: Sa nu-mi iei niciodata dragostea.Doris e fata de aici, Rafael (Levent) se da la ea http://www.youtube.com/watch?v=Lq1lTh-rw_g

| madalina46250 a răspuns:

Heii! vreau si eu promo-ul :O3 va rog!

| iszabela a răspuns:

Nici vorba de asa ceva... Vlad o iubeste prea mult pe Anca si in plus nu uita ca Vlad sta inca in casa Ioanei.

| bl a răspuns (pentru iszabela):

De fapt da...cu fata aia care a revenit de Paste, care zicea ca inainte a fost indragostita de Vlad, si na ce sa mai o sa traim si vom vedea.

| RealKitzor a răspuns:

Vladutzu nu a inselat'o deloc pe ancutza. el era doar beat si drogat si a zis ca se duce sa se culce... si doris s-a dus la el in camera sa ii vada anca sa se desparta sa ii ramana lui doris... si cand a intrat anca in camera Vlad dormea si cand a vazut'o pe ancutza nu stie ce se intampla da a vazut'o si pe doris pe ellaughing si asta a distrus'o pe ancahappy

| malina123 a răspuns:

Nu din cate am aflat si eu bogdan il drogheaza pe Vlad, daca te uiti la promo cand intra anca in camera Vlad (in timp ce Vlad si-o trage cu doris)se uita la ea de parca nu o recunoaste, doris fiind aia la care se dadea rafael tiganul in episodul 9... plus ca Vlad e un baiat cuminte si la locul lui si o iubeste pe ancuta nu iar face asa ceva big grin

| bl a răspuns:

De fapt si de drept da, cica cu fata aia care a revenit de Paste si care zicea ca inainte a fost indragostita de el(Vlad)pai si luni (23 aprilie)..anca il prinde in pat cu aia...surprise! si pe mine ma uimit aceasta veste, dar iata-ne ca o traim si pe asta, dar o sa vedem atunci ce o sa mai fie, si urmariti in continuoare "PARIU CU VIATA", caci va spun eu ca merita!

| Elly_Byencutza_1997 a răspuns:

De violat nu o violeaza pe Ioana, dar pe Anca o inseala q nesuferita aia de Doris. Nici eu nu am crezut pana nu am vazut. E un prefacut

| Mandrila_Geanina_1992 a răspuns:

Nu. El se culca cu doris.rafael se dadea la doris la scoala.

| ella2 a răspuns:

Da ce cauta Vlad cu proasta aia in casa la cristi(aia e casa lu cristi)?
si e adevarat ca o inseala pe anca(nu stiu sigur daca e doris aia) si sigur l-a drogat idiotul ala de bogdan, ati vazut ca in promo se uita ciudat.

| oankiss a răspuns:

Nu se poate ca Vlad sa-i faca asa ceva ancai decat daca este drogat este singura explicatie logica