| alienkros a întrebat:

E bine sa procuror? Spuneti-mi va rog spuneti-mi de la profil de liceu pana la procuror cu vechime si cam cat se plateste pe luna...

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Profil de liceu- oricare. Facultate-drept. Dai licenta, te inscrii la examen la Institutul National de Magistratura (INM), faci stagiul 2 ani, dai examenul de definitivat. Salariul? Pt inceput, cam 2.500 lei, ajungand pana la 5.000-5.500 lei (asta cam aproape de varsta pensionarii).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| NoName0206 a răspuns:

Numai tu intelegi ce ai scris acolo rolling on the floor "E bine sa procuror?" rolling on the floor