| daana a întrebat:

E buna facultatea de sport, specializarea balneokinetoterapie? Nu se face si sport, nu? Unde pot sa ma angajez?

3 răspunsuri:
| sese a răspuns:

Facultatea este de viitor; ce te faci cu sportul? La examen dai proba.

| ikram a răspuns:

Te referi la speciliazarea asta din cadrul facultatii de sport nu? Pai ai putea sa te angajezi la o sala de fitness, sunt multe care au si balneokinetoterapie. Sau daca ai posibilitati, deschide tu una.

| Nicoleta a răspuns:

Este specializarea asta si in cadrul facultatii de medicina la Iasi :balneofiziokinetoterapie si recuperare.