| anonim_4396 a întrebat:

E cineva din Bucuresti la facultate la arte plastice si poate sa-mi spuna cam cate ore se fac intr-o zi si daca e multa teorie sau mai multa practica? Cum sunt profesorii, cum sunt examenele, chestii de astea. Dau si funda cui se oboseste sa-mi scrie aceste detalii.

1 răspuns:
| andrei1121 a răspuns:

Se face multa teorie acolo a fost bunicu prin ani 70 80 si bunica imi spune ca el la facultate face multa teorie ca sa poate picta tablouri frumoase dar si lecti multe