| dyanutza22 a întrebat:

E cineva pe aici care lucreaza ca model? Ca raspunsurile de la oricine sunt nefolositoare happy Vreau sa stiu ce agentii sunt serioase si cam cat primesti big grin Pentru ca vad ca sunt tot felul de agentii de fetiscane care nu accepta peste 21 de ani, si stiu o gramada de modele (din alte tari care sunt mari celebritati si foarte apreciate) care au 1, 70m si vad ca inaltimea minima pe aici e 1, 72m... Si mai am si alte intrebari: E necesar sa pozez goala sau sa ma sarut cu vre-unii pentru reclame? Ca nu vreau! Si vad ca si asta se cam practica.

7 răspunsuri:
| BeautifullGirll a răspuns:

Poate modelind draga mea nu vz ca nu stii sa te exprimi? Sau ai devenit deja model? Si da eu sunt la modeling xD. Cauta si u pe net.

| BeautifullGirll a răspuns (pentru BeautifullGirll):

Modeling*

| afrancii a răspuns (pentru BeautifullGirll):

S-a exprimat bine! nu poti sa zici : lucreaza cineva ca modeling'' doamnee tuu fata, lb romana nu te mai lua de ea aiurea

| BeautifullGirll a răspuns (pentru afrancii):

Draga daca e la modeling asta nu inseamna ca e model si nu am zis sa zica lucreaza cineva ca modeling vai de tine gandeste-te de 10 ori inainte sa publici cv!

| BeautifullGirll a răspuns:

App Modelingul se incepe de mica. Eu am inceput de la 14 ani xD

| afrancii a răspuns (pentru BeautifullGirll):

Si te dai mare? laughing. imi pare tare rau ca ti-or murit laudatoriiwinking draga. nu trebuie neaparat de mica. eu am 16 si am inceput acum. nu toti suntem asa talentati ca tine laughing

| caroollina a răspuns:

Nu pot sa-ti spun o suma exacta, asta depinde doar de tine unele agentii cer sa pozezi goala..asta e viata de model, nu stiu daca iti vei gasi 1 agentie care sa nu te puna sa pozezi goala sau sa te saruti cu unu...trebuie sa faci niste sacrificii