| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

E cineva sau a fost la ase si a fost ca mine prost bată, dar a terminat facultatea? Vreau sa ma pregătesc moral

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dai niște milioane și e perfect.

| ziftode a răspuns:

Forest Gump era retardat mintal, dar motto-ul lui in viata era:
"Stupid people are only the people who do stupid things"
si a avut o viata completa si tot ce atingea se transforma in aur
ce intelegi prin "prost bata"? ai scris o intrebare aici, daca erai prost bata nu intelegeam intrebarea

DACA TII NEAPARAT SA TERMINI ASE SI NU TE LASI, chiar daca nu esti asa de bun, PANA LA URMA O SA REUSESTI

eu nu cred ca esti prost bata, si IMI PARE RAU CA TU CREZI ASTA!

| DeathIncarnate a răspuns:

De cand e ASE-ul o facultate grea?laughing

| Raducons a răspuns:

Acolo nu sunt prosti bata, Cum ai reusit sa intrii daca te consideri asa, Este greu si trebuie sa inveti mult asta este secretul.

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru Raducons):

Am fost la filo, nu ma descurc la mate. Nu sunt proasta, dar este greu sa te adaptezi daca nu faci mate 4 ani

| Raducons a răspuns (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Te inteleg, dar nu renunta

| christine99 a răspuns:

Cunosc multe proaste care sunt la ase, deci nu te stresa ca e o facultate plina de pitipoance si de fite.

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru christine99):

Nu ma interesează daca sunt pitipoance si fitoase. Ma interesează daca nu ma descurc la materii. Wtf

| christine99 a răspuns (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Da, o sa te descurci.

| Șurubelniță a răspuns:

Am o prietenă care a făcut A.S.E.
La fel ca tine era îngrozită că nu va face față și alte chestii de genul ăsta.
Când colo a fost mult mai ușor decât se aștepta, profesorii nu își băteau capul atât de mult cu studenţii, uneori nici nu veneau, la examene se copia fără probleme.

| Emanuel86 a răspuns:

Depinde ce facultate. Poti sa termini ase ul fiind prost bata, dar e foarte greu. Adica...o sa repeti cativa ani.