| Atti12 a întrebat:

E frumoasa cariera de militar/marinar?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu-ti arde de familie si vrei sa mori singur in viata recomand cu drag. Strangi bani si te pensionezi repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu dacă e frumoasa, dar este un loc de munca stabil.

| oz_1736 a răspuns:

Un serviciu de la care nu te vei invoi niciodata. Daca pleci din localitate trebuie sa ti se dea voie, un sef care iti ordona ce sa faci chiar daca e prost sau greseste, nu ai cum sa-ti schimbi serviciul, cearta cu seful se termina cu arest. Avantajele ti le inchipui tu. DOAR CEI MAI BUNI FAC CARIERA (sau cei cu pile)

| DuckDodgers0 a răspuns:

Depinde, daca iti place tie