| GigiDurul a întrebat:

E greu la practica la facultatea de arhitectura din Timisoara?
E praf in incapere atunci cand se lucreaza?
Ce unelte se folosesc?

2 răspunsuri:
| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Eu am terminat Arhitectura, dar adevărul e că nu în țară. La mine au fost internship-uri unde am mai pus mâna pe flex sau lopată, dar era ceva benevol. Totuși, din discuțiile cu alți prieteni arhitecți, nu s-a pus problema în orele de practică să lucreze în asemenea condiții decât în primul an, când trebuia să înveți și să te familiarizezi cu materialele. Dacă crezi că praful e marea ta problemă... ia-ți o mască. E prea frumos domeniul ca să te împiedice acest mic aspect. Ai intrat deja? Baftă!

| GigiDurul explică (pentru ChristianKalman):

Inca sunt la liceu dar vreau sa ma informez despre tot ceea ce trebuie (in plus am astm si asta ma cam punea pe ganduri). Multumesc?