| Maya79 a întrebat:

E greu pentru un absolvent de filologie la asistenta medicala generală?
As putea face fata avand in vedere ca nu am mai studiat biologie si chimie de cativa ani?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Nu va fi usor dar nici greu. Cunosc o gramada de persoane care au fost la profile umane si dupa s au decis ca voiau ceva in domeniul medical si le merge foarte bine. In liceu nu prea inveti cine stie ce, adica o sa inveti concret si practic la facultate. Mult succes!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daca faci pregatire cu cel putin un an, poate chiar 2 inainte da.