| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

E ok media generala de 8 in liceu ( am auzit ca conteaza putin sau chiar deloc)?

Răspuns Câştigător
| eduardocarabinierul a răspuns:

E o medie ok, decat sa iti pierzi o mare parte din viata pe invatat si sa ai media 9 mai bine ai media 8 si faci ce vrei. Putin conteaza media, conteaza cu ce ramai din liceu, sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Mefi a răspuns:

E o medie detul de buna, bravo tie dar nu conteaza deloc

| Maya95 a răspuns:

Media 8 este destul de buna, dar la finalul liceului conteaza bac-ul nu mediile ce le-ai avut in clasele 9-12

| untu a răspuns:

Da,este foarte bine! Poti sa fii admis in liceu sau la o facultate fara nici o problema, dar sa ai la tine o diploma de bacalaureat!