| MiculPaharut a întrebat:

E riscant sa fii pilot? caci eu vreau sa ma fac.

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Pai daca iti vine rau? daca pilotezi atat trebuie sa mananci dar daca apoi vomiti de la mancarea aia? e foarte riscant mie una mi-e frica doar sa ma uit la un avion. Chiar daca as vrea sa merg dar nu. e riscant nu stii cati oameni pot muri din cauza ta... iarta-ma e un raspuns.happy Funda?

| unknownn a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Se vede ca n-ai nici-o treaba cu acest domeniu, pai tu crezi ca doar un pilot conduce avionul?+ ca doar decolarea si aterizarea e mai importanta, restul pune pe pilot automat si aia e.

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

E riscant sa faci orice. Si sa mergi pe strada e riscant. Si sa stai pe scaun e riscant.

| Spitz10 a răspuns:

Multa lume spune ca vrea sa isi faca o anume profesie, fara sa se gandeasca la ce va urma.1 O slujba nu se alege dupa placere ci dupa bani, dar in cazul tau e bine.2Ai nevoie de studii foarte foarte bune. 3Scoala de pilotaj este foarte scumpa, deci nu iti face iluzi.

| us3r a răspuns:

Orice meserie are riscurile ei, avantaje si dezavantaje, daca iti place si o faci cu drag totul o sa fie bine

| PufuLeTz1 a răspuns:

Mie mie riscant daca iti vine rau sau asa ceva e foarte rau.