| birladeanucristina a întrebat:

Efectuez lucrari in domeniul spatii verzi,amenajari gazon,taieri copaci,toaletare copaci,pomi fructiferi,amenajari garduri vii,curatiri si igienizari gradini deja infiintate,amenajari spatii si gradini florare, pret lucrare negociabil in zona judetului neamt (nr contact 0721803461)

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Sincere felicitări pentru faptul că știi să faci astfel de activități, pentru că vrei să muncești.
Aprob pozitiv!
Dar ceea ce faci tu, prin postarea acestui material, se chea mă puțină „reclamă" și nu știu dacă aceasta este admi sibilă în comunitatea site-ului TPU?

| Rony23 a răspuns:

Vreau o groapa in fata blocului sa-mi ingrop doi vecini, se poate?