| Shopiaalin a întrebat:

Emma Dumitrescu a castigat Next Top Model!
Eu sunt de acord cu acest lucru si ma bucur pentru ea!
As dori sa vad si opiniile voastre!
Dau si Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Si eu ma bucur foarte mult! In plus m-au uimit pozele din aceasta seara.Nici Madalina nu era de refuzat dar era prea in varsta sa se mai apuce de moda. Oricum sunt multumita big grin

In plus Emma este naturala fizic(fata de Madalina) dar prea copilaroasa si asta nu stiu daca o va ajuta.

16 răspunsuri:
| Allex_6640 a răspuns:

Bine'nteles ca ea a meritat este cea mai tanara si cea mai frumoasabig grin

| SummerDays a răspuns:

Ma bucur ca a castigat ea! Chiar merita!

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu am ținut cu Mădălina.dar asta e.

| Anonima568 a răspuns:

Emma este o fata foarte draguta, si mada este...dar emma nu cred ca va face cine stie ce de acum inainte... e prea copilaroasa si dupa cate fite face :-s

| D3d3_1182 a răspuns:

Da si eu ma bucur pentru ea chiar daca toate ziceau ca ea e prea mica... ca numai mananca ciocolata ca e grasa ca nu stiu ce toate fetele uneori isi bateau joc de ea dar eu de cand a inceput NEXT TOP MODEL am vrut sa castige ea si uite ce bine. sunt foarte bucuroasa pentru ea si stie si sa pozeze foarte bine nu arata ca are 16 ani ( parerea mea). fundita? puppy dog eyes

| ge0rgya a răspuns:

Felicitari ei, dar cred ca au fost concurente si mai bune decat ea. Mie personal nu mi-a facut o impresie prea buna, mai ales ca avea mai mereu ceva de comentat...De aratat arata foarte bine, nu am ce sa zic, atitudinea in schimb nu mi-a placut. Pana la urma toata, frumusetea trece o data cu timpul.

| dany3la a răspuns:

Deci eu eram sigura ca Emma va fi Next Top Model.Madalina este frumoasa dar prea ''batrana'', lor le trebuie fete tinere de vreo 15-16 ani.

| Fluturashhh a răspuns:

Si eu ma bucur foarte mult ca a castigat Emma...love struck E foarte frumoasa si poate ajunge un model foarte bun!

| strawberry03 a răspuns:

Merita, merita, chiar merita! si eu ma bucur mult pentru ea! as fi dat orice sa castige ea, chiar ma bucur pentru dansa. mi-a placut cel mai mult de la bun inceput.

| Didi130898 a răspuns:

Ce bine ca a rastigat. Este foarte frumoasa si foarte descurcareata kisskiss o ador!

| Iσαηα a răspuns:

Si eu ma bucur pentru Emma.happy
va ajunge un model bun care va reprezenta cu bucurie Romania.happy
Vom fii mandrii de ea.Sunt siguralove struck
Are o personalitate frumoasa.happy
Merita. Este naturala. tanara. slabutahappy
Are tot ce-i trebuie.happy

| Minty a răspuns:

Mie imi placeau Otilia si Roxi, dar asta este.sad

| Lovemebabybee a răspuns:

Avea corp de model.In plus avea 16 ani[o varsta fuarte buna pentru inceperea unei cariere din domeniul acesa], Madalina avea aproape 30 de ani. Funda?

| nevastuicarock a răspuns:

Ma bucur foarte mult pentru ema ca a castigat concursul pentru ca ii tanara frumoasa si nu se compara cu madalina, madalina ii deja batrana si parea femeia tuturora...

| ZEU93 a răspuns:

Era de asteptat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca a castigatlove strucklove struck