| ANDREYandrey1 a întrebat:

Este asa de sever in SRI precum se aude? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| stpu a răspuns:

Este mult mai strict decat se aude. Dar vorbim de o institutie condusa in continuare de comunisti si supusa intereselor diferitilor oameni politici.
Ca sa lucrezi in SRI trebuie sa fii o curva cu sapte mii de fete, un ipocrit, un sfertodoct care nu comenteaza ordinele primite sau ceea ce are de facut. SRI, din pacate, inca mai pastreaza trasaturi ale Securitatii.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca este.Crezi ca acolo te duci in tabara la mare?