| mister321 a întrebat:

Este bun salariu de 3000 lei?

9 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Depinde in ce oras locuiesti si de responsabilitatile pe care le implica postul respectiv. Este totusi un salar bunisor, dar daca crezi ca mai e loc de negociere, fa-o! Intereseaza-te printre cunostintele tale cam ce salar se practica si-ti vei da seama cam cum este aceasta oferta. Mie, personal, mi-ar conveni un asa salar, avand in vedere ca nu reusesc sa gasesc niciun job. Sarbatori fericite!

| seby005 a răspuns:

Ceau.Este super mega bun, tinand cont ca alti lucreaza in fabrica pe 3 schimburi pentru 800 lei.E ok.

| ady123 a răspuns:

Da e bun dar depinde ce post e acesta cu 3000 lei poate ca meriti mai mult

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Dap, este bunhappy!

| EuDoru a răspuns:

Sa muncesti o luna de zile pe 3000 lei, unde traiesti tu mai mister...In Romania sunt salari de minim 8000 lei, refuza din start acest salariu si treci la masa negocierilor...

| eugenl a răspuns (pentru EuDoru):

Cine te-a mintit?

| EuDoru a răspuns (pentru eugenl):

Nu m-a mintit nimeni, il mint eu pe el findca sigur a pus intrebarea din plictiseala...Nimeni in Romania nu iti mai da acum salariu 3000 de lei si daca primesti o asa oferta nu mai pui intrebari...

| eugenl a răspuns (pentru EuDoru):

Aha...deci faci misto de el pe fatahee hee. Si ai dreptate nu te mai intereseaza nici ce trebuie sa faci atata timp cat e legal si decent

| tedi1andrei a răspuns:

Pentru un roman eu zic ca da pentru ca mami lucra la un magazin si seara veneau numai betivani si avea salariu de 600 lei. Este super bun