| Matei5 a întrebat:

Este buna facultatea de media?

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Nu. Sunt suficient de multi reporteri fara job. Sunt televiziuni putine, s-au inchis statiile locale, sunt multi pe drumuri, si se vor mai inchide televiziuni.

| Matei5 explică (pentru Sonia822):

Dar facultatea de cinematigrafie ar fi buna? Adica am vreo sansa sa fac ceva in domeniul asta?

| Sonia822 a răspuns (pentru Matei5):

Numai daca stii ca ai mult talent si multe pile

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ca sa fii somer/a si sa servesti shaworma? Este perfecta. Oricum din cum pui intrebarea nu as spune ca ai ce sa cauti acolo, asa ca vezi de altceva, sunt si alte locuri in care sa te duci degeaba, dar macar mai ai o sansa de angajare...