| maryws11 a întrebat:

Este cineva care lucreaza ca agent de vanzari(tigari) si i s-a cerut garantie imobiliara sa-mi explice si mie cum se procedeasa in aceasta situatie

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu accepti asa ceva. cum sa pui casa garantie sa vinzi niste tigari? iti insceneaza cineva ceva si ramai fara casa? e o aberatie, cred ca iti poti gasi de lucru si ceva normal, fara sa ceara asa aberatii

2 răspunsuri:
| RevistaAIO a răspuns:

Daca nu ai ce face, si doresti sa cunosti noi informatii educative te asteptam pe pagina noastra de facebook!

www.facebook.com/revista.aio

Aici vei gasi articole interesante care cu siguranta iti vor fi de folos pe viitor.

Momentan suntem la inceput si articolele sunt putine, dar te asiguram ca numarul articolelor noastre este in continua crestere! Mult succes! Meriti sa stii mai mult

PS: Scuzati OFF-Topicul!

Din pura curiozitate, macar incercati sa vedeti ce contine, cine stie poate chiar va intereseaza! Multumesc!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Garantia imobiliara inseamna sa-ti ipotechezi un imobil, teren sau constructie. Contractul de ipoteca se face la un notar public. Numai bine!
P.S. Ma mira ca se cere asa ceva, cred ca ar fi destul o garantie in bani sau un gaj mobiliar.