| LaraClarice a întrebat:

Este cineva de pe aici la facultatea de psihologie?
Cum vi se pare? Imi puteti recomnada o carte sau un manual pentru a ma pregati?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Eu nu sunt la facultatea de psihologie, insa este facultatea pe care doresc sa o urmez. Eu invat din,, Fundamentele psihologiei" de Zlate. http://www.librarie.net/carti/55071/Fundamentele-psihologiei-Mielu-Zlate O gasesti aici la oferta. Eu am cumparat-o acum cateva luni cu 22 lei.

| LaraClarice explică (pentru AutumnDay):

Buna!
Ai intrat la psihologie?

| AutumnDay a răspuns (pentru LaraClarice):

Buna din nou!
Abia anul acesta termin clasa a XI-a, incep a XII-a din toamna.

| LaraClarice explică (pentru AutumnDay):

Buna!
Am cumparat cartea aceea. E foarte buna.

| AutumnDay a răspuns (pentru LaraClarice):

Ma bucur ca iti place si-ti e de folos. Urmeaza sa dai admiterea la Psihologie?

| LaraClarice explică (pentru AutumnDay):

Nu. Si eu incep a XII a din toamna.