| Rowanna09 a întrebat:

Este cineva la facultatea la farmacie bucuresti? Vreau si eu detalii despre profesori examene materi etcbatting eyelashes fundabig grin

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Nu sunt acolo, dar am o cunostinta apropiata care este. Exagerat de greu nu este, dar nici usor...se pune accent foarte mult pe chimie organica,biochimie si chimie analitica, biologie vegetala.Cel mai greu este anul I, apoi totul incepe sa se simplifice profii devin mai ingaduitori si explica bine.Acum totul e subiectiv pentru ca daca nu inveti si iei un 4 ai impresia ca are prosul ceva cu tine, daca inveti si iei 10 o sa ai impresia ca profii sunt intelegatori.

uite un link legat de admitere http://forum.portal.edu.ro/index.php?showtopic=136604&st=375