| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva la specializarea balneofiziokineto si recuperare? Stie cineva la ce se da admitere? Va rog, ajutati-ma.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista facultatea de kinetoterapie, dureaza cativa ani si devii kinetoterapeut. Cred ca la biologie si chimie se da admitere.
Ce ai intrebat tu, BFT ( balneo-fizio-terapie ) asta e o specializare pentru medici.

| kr.mdy a răspuns:

Cred ca biologie, chimie, dar intreaba la sediul scolii ti se da materia specifica.