| MM a întrebat:

Este cineva student la Facultatea de Sociologie si Asistenta Sociala?( din cadrul Universitatii Spiru Haret). As vrea sa aflu mai multe detalii despre aceasta facultate.(profile, cursuri, practica...). Multumesc.

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@ella86 pentru ca dau banii degeaba. Inainte de toate nu inveti nimic acolo, dai banii si poate iei diploma cu tot scandalul care se intampla. Cunosc oameni care isi dau examenele la spiru online si nu invata nimic. Nu am nimic de comentat pentru ca atata timp cat legislatia permite, asta e. Insa pentru viitorul tau, timpul tau, banii tau, taie Spiru de pe lista.

5 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Stai linistitra cu Spiru Haret daca vrei sa fii luata in serios.

| MM explică:

Zbenguici, de ce spui asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne spui cine era Spiru Haret, cu placere.are si un craracter vulcanic numit cu numele sau. unde e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am idee si pe mine mai interesa

| elsa_9749 a răspuns:

Uita-te si u pe la tv...studentii nu isi vor mai primii diplomele...si se zvoneste ca se inchide...si mai ales...atunci cand vrei sa te angajezi...sunt unele firme care refuza din start studentii de la spiru..si eu am treminat liceul si vroiam la spiru dar mi-a trecut...acum intentionez sa dau la hyperion...oricum..succes